MOLSON Coors
staropramen.png
branik.png
ostravar.png
stella.png
cool.png
sladkova.png
carling.png
hoe.png
leffe.png
velvet.png

ŠÉFKUCHAŘ/KA DO POTREFENÉ HUSY PRAHA - Bohnice

Pokud máš zkušenosti s řízením kuchyně, vedením týmu, kalkulacemi, jsi dobrý ve zbožíznalství a gastronomie je nejenom tím, čím se živíš, ale je i tvým koníčkem, pak pojď k nám budovat tým a pilovat kvalitu značky Potrefená Husa !
V jednom z nejznámějších restauračních konceptů Potrefená husa můžeš očekávat dlouhodobou stabilitu, možnost postupu a seberealizace, výplatu vždy v termínu a také hodně práce!!!

Tímto v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění, uděluji výslovný souhlas se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím výše uvedeného formuláře na www.jobs.cz a/nebo www.prace.cz v přiloženém životopisu. Tyto údaje poskytuji na dobu neurčitou správci - společnosti Pivovary Staropramen s.r.o., Nádražní 43/84, Praha 5, IČ 24240711, a to ke zpracovávání pro účely personalistiky, realizace výběrových řízení na volné pozice a zasílání nabídek zaměstnáni. Tímto souhlasím, aby mé osobní údaje byly předávány ke zpracování zpracovateli, se kterým má společnost Pivovary Staropramen s.r.o. smlouvu o zpracování dat. Beru na vědomí, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, poskytnuté osobní údaje nebudou předávány jiným třetím osobám, než těm, které jsou uvedeny v tomto prohlášení a že tento souhlas lze kdykoli odvolat. Dále beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a pokud se budu domnívat, že správce provádí zpracování mých osobních údajů v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat o vysvětlení nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Nevyhoví-li správce této žádosti, mám právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz).

Potvrzuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé a přesné.

Kontakt

Pivovary Staropramen, s.r.o.
Michael Havel
Nádražní 43/84
150 00  Praha-Smíchov
Česká republika