MOLSON Coors
staropramen.png
branik.png
ostravar.png
stella.png
cool.png
sladkova.png
carling.png
hoe.png
leffe.png
velvet.png

Baví vás pivo? Baví vás dělat lidem radost? Baví vás pracovat ve firmě, která spoluvytváří atmosféru velkých letních festivalů a společenských akcí na nejvyšší úrovni? Buďte tím, kdo se bude výrazně podílet na tom, že si naši spotřebitelé budou moci pravidelně vychutnávat vynikající piva společnosti Pivovary Staropramen. Staňte se naším obchodním zástupcem pro gastro a hosté podniků, v nichž budete Pivovary Staropramen reprezentovat, vás budou vítat ťukáním pivních sklenic na znamení toho, že si vás váží jako člověka, který jim přiváží jejich oblíbený nápoj.

Nyní máte možnost stát se součástí pivovaru, jehož historie se sice začala psát už v roce 1869, ale zároveň je maximálně inovativní a prostřednictvím svých novinek se nebojí měnit zažité zvyklosti českého pivního trhu. K tomu kromě zkušeností a nápadů svých zaměstnanců využívá i jejich týmovou spolupráci a důraz na kvalitu ve všem, co dělá. I díky tomu mohou milovníci piva ochutnat produkty naší společnosti ve více než 35 zemích celého světa.

Hledáme ty, kteří mají pivo rádi a zároveň také ty, kteří jsou připraveni dbát o naše zákazníky a spotřebitele a budou aktivně vyhledávat nová místa, kde budeme nabízet naše piva.

Stejně významnou činností obchodního zástupce společnosti Pivovary Staropramen je i dohlížení nad koncovou kvalitou našich piv, péčí o ně a používání správných servírovacích rituálů a způsobů čepování piva. Náš obchodní zástupce zkrátka není jen „prodejce“, obchodní zástupce je naším velvyslancem.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO GASTRO - Hradec Králové

Náplň práce:

  • Aktivní prodej našich výrobků zákazníkům
  • Kontakt se zákazníky naší společnosti v rámci svěřeného regionu
  • Péče o stávající zákazníky Pivovarů Staropramen (HORECA zákazníci)
  • Udržování obchodních vztahů dle standardů společnosti
  • Zajištění objednávek
  • Propagace produktů
  • Plnění stanovených obchodních plánů
  • Získávání nových obchodních partnerů
  • Monitoring konkurence

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • Praxe na pozici obchodního zástupce výhodou
  • Zkušenost z gastro provozu výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost svěřeného regionu (Hradec Králové)
  • Znalost práce na PC
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Pracovitost a zodpovědnost
  • Orientace na výsledky, soutěživost a nadšenost pro práci obchodního zástupce
  • Týmový hráč a komunikativní osobnost
  • Orientace na zákazníka
  • Zodpovědnost, spolehlivost a pracovitost
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v rychle se rozvíjející společnosti a oboru
  • Stabilitu velkého a renomovaného zaměstnavatele
  • Systematické zaškolení a další profesní rozvoj
  • Pestrý systém zaměstnaneckých výhod (například týden dovolené navíc, pivo za zvýhodněné ceny, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
  • Dobré technické zázemí
  • Smlouva na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, provize z prodeje, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Pivovary Staropramen, s.r.o.

Kontakt

Milan Vyleťal