MOLSON Coors
staropramen.png
branik.png
ostravar.png
stella.png
cool.png
sladkova.png
carling.png
hoe.png
leffe.png
velvet.png

Vítejte na stránkách společnosti Pivovary Staropramen, druhého největšího výrobce piva v České republice a významného tuzemského exportéra. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa.

Pivo nás baví, a proto jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout široké portfolio známých pivních značek, jako jsou celostátní značky Staropramen a Braník. Důležité místo v našem portfoliu zastává i naše silná regionální značka Ostravar, dále pak Vratislav, Měšťan a originální Velvet. Našim spotřebitelům přinášíme také belgická piva Hoegaarden, Leffe a Stella Artois.

Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele.

… a to vše již od roku 1869 ...

ELEKTRONIK pro pivovar Ostravar

Náplň práce:

  • Provádět prediktivní, rutinní a preventivní slaboproud a silnoproud údržbu
  • Zajišťovat základní SW úpravy
  • Monitorovat a vykonávat údržbářské požadavky
  • Přijímat servisní požadavky z výroby a určovat si priority
  • Spolupracovat při tvorbě dlouhodobého plánu údržby (s plánovačem údržby)
  • Doporučovat preventivní údržbu
  • Spolupracovat při objednávkách náhradních dílů
  • Komunikovat s partnerskými údržbářskými společnostmi
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Požadujeme:

  • SŠ technického směru (ideálně zakončená maturitní zkouškou, případně výuční list)
  • Platnou vyhlášku 1978/50, min. §6
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • Dobrá znalost technologií a údržby včetně příslušných oprávnění
  • Zkušenosti s prací s elektrodokumentací
  • Znalost Simatic S7 výhodou
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost, logické uvažování, priorizace úkolů, odolnost vůči stresu
  • Základní znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • Práci v dynamické a inovativní společnosti
  • Zázemí silné společnosti
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Produkty společnosti za zvýhodněné ceny
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Smlouva na dobu určitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ostrava

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Pivovary Staropramen, s.r.o.

Kontakt

Jana Vavříková
Nádražní 43/84
150 00  Praha-Smíchov
Česká republika