MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Vítejte na stránkách společnosti Pivovary Staropramen, druhého největšího výrobce piva v České republice a významného tuzemského exportéra. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa.

Pivo nás baví, a proto jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout široké portfolio známých pivních značek, jako jsou celostátní značky Staropramen a Braník. Důležité místo v našem portfoliu zastává i naše silná regionální značka Ostravar a originální Velvet. Našim spotřebitelům přinášíme také belgická piva Hoegaarden, Leffe a Stella Artois.

Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele.

… a to vše již od roku 1869 ...

Mechanik

NÁPLŇ PRÁCE

  • Provádět operativní opatření tak, aby byl zajištěn plynulý chod výrobních útvarů s ohledem na hospodárné využití surovin, pomocných materiálů a náhradních dílů
  • Odhalování závad za účelem odstranění příčiny problému
  • Doporučuje preventivní údržbu
  • Dle potřeby komunikuje s externími údržbářskými firmami
  • Zajišťuje pořádek na údržbě a po údržbářských úkonech
  • Řídí bezpečnost podle EHS směrnic

POŽADUJEME:

  • Min. vyučení, SŠ vzdělání výhodou (obor mechanik strojů, zámečník, elektromechanik či jiné technické zaměření)
  • Praxe v oboru - výhodou
  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost
  • Základní uživatelská znalost práce s MS Office (Excel, Word)
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

NABÍZÍME:

  • Práci ve stabilní pivovarské společnosti
  • Systematické zaškolení, další vzdělávání, možnost zvyšování kvalifikace
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Produkty za zvýhodněné ceny
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Ostrava - Hornopolní ul.

Informace o pozici

Místo pracoviště

3310, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Pivovary Staropramen, s.r.o.

Kontakt

Petra Hanáková