MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Senior účetní FA

Do našeho finančního oddělení hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior účetní FA.

Náplň práce:

Zajištění agendy dlouhodobého majetku a smluv se zákazníky, do které patří zejména:
- supervize účtování a evidence dlouhodobého majetku,
- agenda opravných položek k dlouhodobému majetku,
- příprava a účtování speciálních účetní případů týkajících se dlouhodobého majetku,
- organizace inventur dlouhodobého majetku,
- SOX kontroly dlouhodobého majetku,
- spolupráce při interních a externích auditech,
- metodika a kontrola procesu účtování smluv se zákazníky,
- účtování a evidence smluv se zákazníka.

Požadavky:

- Vzdělání v ekonomickém oboru.
- Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky.
- Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (především maily, občasné telefonáty s kolegy ze zahraničí).
- Znalost práce v SAPu.
- Znalost českých účetních a daňových předpisů a mezinárodních účetních standardů.

Nabízíme:

- Pivovary Staropramen jsou součástí koncernu Molson Coors a Molson Coors patří mezi největší pivovarnické společnosti světa (především v Kanadě, USA, střední Evropě a Velké Británii).
- Vaříme pivo už od r. 1871, takže stabilita je naše druhé jméno.
- Pomáhat nás baví, a proto vznikl koncept naší společenské odpovědnosti, který stojí na čtyřech základních pilířích: životní prostředí, zodpovědný výrobce, vztahy s komunitami a zodpovědný zaměstnavatel.
-Máme neformální pracovní prostředí, kde si všichni tykáme.
- A v neposlední řadě máme klasické trháky jako stravenky, 5 týdnů dovolené, produkty za výhodné ceny, penzijní připojištění aj.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 43/84, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Pivovary Staropramen, s.r.o.

Kontakt

Milan Vyleťal