MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

CONTRACT MANAGEMENT SPECIALIST

Na pozici Contract Management Specialist budete odpovědni za správu investic společnosti, která zahrnuje jejich správnou administrativní evidenci, úpravy a reporting, včetně kontroly a sledování výplat finančních bonusů.

Náplň práce:

Finanční bonusy, zpětné obratové bonusy
• vytváření, příprava, přepisy, úprava a ukončování smluv k finančním bonusům a/nebo zpětným obratovým bonusům
• zajištění včasného zpracování, všech potřebných dokumentů
• práce s databázemi investic a jejich udržování
• práce s interní aplikací pro správu investic a webovým rozhraním
• spolupráce s oddělením controllingu a obchodního reporting
• spolupráce na tvorbě smluv s právním oddělením
• úprava a rozvoj reportů dle požadavků obchodu
• příprava plánu výplat a reportování odchylek

Požadavky:

• analytické schopnosti
• komunikativnost
• smysl pro detail
• znalost práce na PC (Word a Excel na denní bázi)
• mírně pokročilá angličtina (emailová komunikace)
• znalost systému SAP výhodou

Nabízíme:

• Pivovary Staropramen jsou součástí koncernu Molson Coors a Molson Coors patří mezi největší pivovarnické společnosti světa (především v Kanadě, USA, střední Evropě a Velké Británii).
• Vaříme pivo už od r. 1871, takže stabilita je naše druhé jméno.
• Pomáhat nás baví, a proto vznikl koncept naší společenské odpovědnosti, který stojí na čtyřech základních pilířích: životní prostředí, zodpovědný výrobce, vztahy s komunitami a zodpovědný zaměstnavatel.
• Máme neformální pracovní prostředí, kde si všichni tykáme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 43/84, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Pivovary Staropramen, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Milan Vyleťal