MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Vítejte na stránkách společnosti Pivovary Staropramen, druhého největšího výrobce piva v České republice a významného tuzemského exportéra. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa.

Pivo nás baví, a proto jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout široké portfolio známých pivních značek, jako jsou celostátní značky Staropramen a Braník. Důležité místo v našem portfoliu zastává i naše silná regionální značka Ostravar a originální Velvet. Našim spotřebitelům přinášíme také belgická piva Hoegaarden, Leffe a Stella Artois.

Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele.

… a to vše již od roku 1869 ...

Supervizor stáčecí linky (Teamleader)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řízení výkonu stáčecí linky měřením reálného účinku a produktivity
  • Řízení lidí: předávání směn, pracovní rozvrhy, potřebné tréninky, vztahy s odbory, výkony jednotlivců
  • Školení návodů k obsluze (SOP, od výrobce) strojů a zařízení pro operátory
  • Administrativa procesních zakázek, zadávání do SAPu,
  • Účast na denních, týdenních a měsíčních poradách stáčíren
  • Určování cyklu plánovaných pracovních příkazů v oblasti údržby
  • Zajišťování dostupnosti surovin a obalových materiálů prioritních pro začátek výroby
  • Řízení procesů na lince - sanitace, najetí, změna produktu, změna formátových dílů, odstavení linky a programu drobné prevence údržby
  • Kontrola procesu na lince používáním kontrol v krátkých intervalech (short interval control)
  • Odpovědnost za úklid stáčírny (House Keeping/5S) a třídění odpadů
  • Komunikace s dodavateli

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání s maturitou (nejlépe technického směru)
  • Zkušenost s řízením lidí min. 1 rok
  • Praxe ve výrobním prostředí min. 2 roky
  • Ochotu práce na směny (6-18, 18-6)
  • Znalost práce s MS Word, Excel na uživatelské úrovni
  • Znalost anglického jazyka (překlady)

NABÍZÍME:

  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost příspěvku na penzijní připojištění
  • Odměny za pracovní výročí
  • Produkty za zvýhodněné ceny
  • Firemní společenské akce, vstupenky na akce, jejichž je pivovar partnerem

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 43/84, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Pivovary Staropramen, s.r.o.

Kontakt

Zuzana Bugisová