MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Vítejte na stránkách společnosti Pivovary Staropramen, druhého největšího výrobce piva v České republice a významného tuzemského exportéra. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa.

Pivo nás baví, a proto jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout široké portfolio známých pivních značek, jako jsou celostátní značky Staropramen a Braník. Důležité místo v našem portfoliu zastává i naše silná regionální značka Ostravar a originální Velvet. Našim spotřebitelům přinášíme také belgická piva Hoegaarden, Leffe a Stella Artois.

Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele.

… a to vše již od roku 1869 ...

OPERÁTOR TELESALES - DPČ

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Aktivní prodej produktů společnosti stálým zákazníkům
  • Telefonický kontakt se zákazníky
  • Úzká spolupráce s obchodními zástupci
  • Podpora promočních aktivit na provozovnách
  • Řešení a delegace dotazů a žádostí ze stran zákazníků
  • Příjem a kontrola objednávek

POŽADUJEME:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Prodejní dovednosti na velmi dobré úrovni
  • Výborné komunikační dovednosti, jasný a srozumitelný projev
  • Spisovnou mluvu bez jakýchkoliv vad řeči
  • Příjemný hlas a vystupování
  • Češtinu na úrovni rodilého mluvčího
  • Přístup "nebojí se zeptat, umí se zeptat"
  • Uživatelskou znalost PC
  • Týmovou spolupráci, ochotu podílet se na vytváření pozitivní atmosféry v týmu
  • Prodejní dovednosti, orientace na zákazníka

NABÍZÍME:

  • Práci ve významné pivovarské společnosti v České republice, která je součástí nadnárodní pivovarské společnosti Molson Coors
  • Stabilitu velkého zaměstnavatele
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Možnost profesního růstu a získání cenných zkušeností
  • Systematické zaškolení na pozici a možnost dalšího vzdělávání
  • Produkty společnosti za zvýhodněné ceny
  • Místo výkonu práce: Smíchov

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 43/84, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Pivovary Staropramen, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Milan Vyleťal