MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Vítejte na stránkách společnosti Pivovary Staropramen, druhého největšího výrobce piva v České republice a významného tuzemského exportéra. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa.

Pivo nás baví, a proto jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout široké portfolio známých pivních značek, jako jsou celostátní značky Staropramen a Braník. Důležité místo v našem portfoliu zastává i naše silná regionální značka Ostravar a originální Velvet. Našim spotřebitelům přinášíme také belgická piva Hoegaarden, Leffe a Stella Artois.

Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele.

… a to vše již od roku 1869 ...

STÁŽ V ODDĚLENÍ PACKAGINGU

Co můžeš od stáže očekávat?

V rámci 6 - 24 měsíční stáže poznáš, co znamená práce v pivovaru, který sídlí na Smíchově v Praze. Budeš moci uplatnit svoje znalosti a zároveň získat cenné zkušenosti, které se ti určitě budou hodit do budoucna.
Po skončení stáže budeš moci zažádat o její prodloužení v rámci Trainee programu případně se přímo připojit k nám a přesvědčit se, že Smíchov drží vždycky spolu.

Co se naučíš?

Budeš znát pracovní postupy všech linek pivovaru (sudová, lahvová, plechovková a PETlahvová). Naučíš se řídit kvalitu na jednotlivých linkách, porozumíš ukazatelům efektivity a budeš součástí projektových plánů, které se na stáčecích linkách realizují.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Administrativní výpomoc na oddělení
  • Zapojení do výrobních činností v rámci přiděleného oddělení
  • Zapojení do projektů
  • Zpracování dokumentace k zařízení/ strojům/procesům

POŽADUJEME:

  • VŠ student technického oboru
  • Schopnost komunikovat nejen s kolegy, ale také s dodavateli a manažery z jiných oddělení
  • Uživatelská práce na PC
  • Dobrá znalost anglického jazyka

NABÍZÍME:

  • Účast na programu pro stážisty, kde budeš mít možnost se osobně seznámit s tím, jak funguje celý pivovar
  • Budeš mít příležitost se osobně seznámit s klíčovými osobnostmi společnosti
  • Budeš součástí komunity stážistů ve výrobě
  • Výkon práce v srdci Prahy na Smíchově
  • Pracovní doba až 20 hodin týdně, kterou umíme přizpůsobit tvému školnímu rozvrhu
  • 130 Kč/hod

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 43/84, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, občerstvení na pracovišti, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Pivovary Staropramen, s.r.o.

Praxe a stáže. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Petra Hanáková