MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

EXPEDIENT SKLADU

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zodpovídá za správnost, včasnost a úplnost pořizování vstupních dat do systému SAP
  • Zajišťuje, koordinuje a kontroluje vybavení všech vozidel správnými doklady dle nastavení procesů v souladu s legislativou
  • Provádí tisk skladových výdejek a dodacích listů pro primární distribuci
  • Při opoždění příjezdu vozidla primární distribuce (DC P.S. a.s. ) a vozidla pro závoz KA informuje supervizora skladu a oddělení primární expedice
  • Provádí kompletní odbavení odvozu prázdných obalů pro výrobní závody (objednávka, výdejka, dodací list )
  • Provádí úpravy výdeje materiálu dle skutečně naloženého množství
  • Podílí se na organizaci nakládky, zajišťuje komunikaci s dodavateli a s manažery oddělení

POŽADUJEME:

  • Min. vyučení
  • Praxe s provozem skladu
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Znalost programu SAP výhodou
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

NABÍZÍME:

  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance.
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek.
  • Týden dovolené navíc.
  • Možnost příspěvku na penzijní připojištění.
  • Odměny za pracovní výročí.
  • Produkty za zvýhodněné ceny.
  • Firemní společenské akce, vstupenky na akce, jejichž je pivovar partnerem

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 43/84, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

Pivovary Staropramen, s.r.o.

Kontakt

Petra Hanáková