MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Vítejte na stránkách společnosti Pivovary Staropramen, druhého největšího výrobce piva v České republice a významného tuzemského exportéra. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa.

Pivo nás baví, a proto jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout široké portfolio známých pivních značek, jako jsou celostátní značky Staropramen a Braník. Důležité místo v našem portfoliu zastává i naše silná regionální značka Ostravar a originální Velvet. Našim spotřebitelům přinášíme také belgická piva Hoegaarden, Leffe a Stella Artois.

Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele.

… a to vše již od roku 1869 ...

Účtovníčka/Účtovník

V spoločnosti Pivovary Staropramen sa momentálne otvorila pracovná príležitosť na dobu určitú (1 rok) na pozíciu Účtovníčky/Účtovníka a to hlavne z dôvodu posilnenia kapacít v účtovnom tíme počas projektu implementáciu SAPu.

Náplň práce

- Spracovanie podkladov na mzdy, vreckové, zrážky zo mzdy, doplatky a ich účtovanie prostredníctvom interných dokladov ,
- Pokladňa a Cestovné príkazy (účtovanie pokladničných dokladov a cestovných náhrad),
- Dodávateľské faktúry a interné doklady – účtovanie
- Odberateľské faktúry
- Reklamácie, dobropisy, obalové slado

Očakávaná kvalifikácia a znalosti:

- odborná prax v účtovníctve a fakturácii 3-5 rokov je podmienkou
- stredne pokročilá až pokročilá skúsenosť a znalosť US Softip je podmienkou
- stredne pokročilá až pokročilá skúsenosť a znalosť balíčku MS Office

Výhodou:

- skúsenosť s prácou v systéme SAP

Kľúčové spôsobilosti:

- analytické myslenie, zmysel pre detail, precíznosť a presnosť, loajalita, orientácia na výkon, časová flexibilita , tímový hráč

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bratislava

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Slovenština (výborná)

Zadavatel

Pivovary Staropramen, s.r.o.

Kontakt

Zuzana Bugisová