MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Vítejte na stránkách společnosti Pivovary Staropramen, druhého největšího výrobce piva v České republice a významného tuzemského exportéra. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa.

Pivo nás baví, a proto jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout široké portfolio známých pivních značek, jako jsou celostátní značky Staropramen a Braník. Důležité místo v našem portfoliu zastává i naše silná regionální značka Ostravar a originální Velvet. Našim spotřebitelům přinášíme také belgická piva Hoegaarden, Leffe a Stella Artois.

Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele.

… a to vše již od roku 1869 ...

L&D SPECIALISTA

V roli L&D Specialisty budeš spolupracovat s manažery oddělení na identifikaci a zajištění potřeb v oblasti tréninku, zároveň budeš podporovat zavádění nových výrobních postupů a spolu s L&D manažerem implementovat globální školící programy – jako např. vstupní školení nebo školení manažerských dovedností. Dále budeš zajišťovat hladký průběh procesu on-boardingu z hlediska přípravy manažerů a supervizorů i z hlediska analýzy a exekuci školení prostřednictvím World Class Supply Chain procesů a norem. Denně se budeš setkávat se zaměstnanci především z výroby a logistiky.

Mezi Tvoje odpovědnosti bude patřit zejména:

• Odpovědnost za vstupní školení a on-boarding pro nové zaměstnance a zaměstnance, kteří mění pracovní pozice.
• Školení vybraných soft skills témat, adaptace tréninků na české podmínky
• Zpracování a údržba kompetenčních matic pro všechna oddělení, od manažerů po operátory
• Podpora manažerů při zavádění a školení World Class Supply Chain procesů
• Vedení záznamů o školení, správa a sledování nákladů na jednotlivá školení a zajišťování, aby náklady na školení byly optimálně využity.
• Komunikace a spolupráce s Talent Aquisition týmem, HR Business Partnery a liniovými manažery jednotlivých oddělení

Jaký profil bys měl splňovat:

• Mít praxi z L&D administrativní nebo specialistické role alespoň 1-2 roky.
• Mít znalost angličtiny na dobré úrovni – jak mluvená tak ústní forma (častá jednání s cizinci, tréninky v AJ, manuály v AJ, apod.).
• Být komunikativní, průbojná a vyzrálá osobnost.
• Být fanda do e-learningů, gamifikace, zkušenostního učení a moderních didaktických metod
• Pivní kultura ti je blízká a nebojíš se obléct si montérky a zajít do výroby

A teď pár vychytávek:

• Pivovary Staropramen jsou součástí koncernu Molson Coors a Molson Coors patří mezi největší pivovarnické společnosti světa (především v Kanadě, USA, střední Evropě a Velké Británii).
• Vaříme pivo už od r. 1871, takže stabilita je naše druhé jméno.
• Pomáhat nás baví, a proto vznikl koncept naší společenské odpovědnosti, který stojí na čtyřech základních pilířích: životní prostředí, zodpovědný výrobce, vztahy s komunitami a zodpovědný zaměstnavatel.
• V rámci pozice získáš přístup k databázím kvalitních e-learningových kurzů a odborných materiálů, stejně jako k pilotním projektům globálních face to face školení
• Máme neformální pracovní prostředí, kde si všichni tykáme.
• A v neposlední řadě máme klasické trháky jako stravenky, 5 týdnů dovolené, produkty za výhodné ceny, penzijní připojištění aj.

Zaujala Tě naše nabídka? Pošli nám své CV, už se na Tebe těšíme!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 43/84, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Pivovary Staropramen, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Pivovary Staropramen, s.r.o.
Zuzana Bugisová