MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Vítejte na stránkách společnosti Pivovary Staropramen, druhého největšího výrobce piva v České republice a významného tuzemského exportéra. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa.

Pivo nás baví, a proto jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout široké portfolio známých pivních značek, jako jsou celostátní značky Staropramen a Braník. Důležité místo v našem portfoliu zastává i naše silná regionální značka Ostravar a originální Velvet. Našim spotřebitelům přinášíme také belgická piva Hoegaarden, Leffe a Stella Artois.

Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele.

… a to vše již od roku 1869 ...

SAP Key User FICO CZ, SK, HU

Náplň práce:

Zodpovědnost za nastavení systému SAP a RPA procesů. Podpora uživatelů systému SAP ve finančním oddělení a zajištění funkčnosti dle platných pravidel a norem. Údržba a kontrola master dat SAPu dle požadavků. Účast na mezinárodních projektech a na projektu SAP SK.

Popis činnosti:
Všeobecné:
• Definice budoucích požadavků v oblasti FI, CO v SAP systémech CZ, SK a HU
• Vedení projektu RPA pro vybrané procesy a spolupráce s konzultanty E&Y
• Účast na projektu SAP SK – zodpovědnost za správné nastavení FI a CO modulů.
• Návrhy, příprava a nastavení procesů oblasti FI, CO v SAP CZ, HU a SK
• Strategické řízení zavádění navržených systémových změn v SAPu a procesů RPA včetně jejich testování pro účely finančního oddělení
• Komunikace mezi konzultanty a expertními uživateli
• Účast na mezinárodních projektech v souvislosti se změnami a úpravami systému SAP
• Údržba a aktualizace dokumentace SAP změn a RPA procesů
• Další činnosti dle požadavků nadřízeného

Podpora systému SAP:
• Zajištění podpory systému SAP ve standardním režimu a v režimu mimo kancelář dle platných pravidel
• Řešení požadavků uživatelů na podporu SAP
• Běžné změny nastavení (customizace) po dohodě s konzultantem DXC
• Testování řešení změn v SAP
• Dávkové úpravy kmenových dat
• Hromadné uploady v rámci závěrkových prací do COPA modul

Komunikace:
• Komunikace s expertními uživateli, analýza požadavků
• Formulace požadavků na konzultanty dle žádostí expertních a koncových uživatelů
• Komunikace nevyřešených požadavků dle platných pravidel
• Komunikace s helpdeskem Citidirectu, Nuggetu, Rossum, apod.

Dokumentace:
• Příprava požadavku na změnu v SAP (uživatelská specifikace) a RPA procesů
• Uživatelská dokumentace změn v SAP a RPA procesů
• Customizační dokumentace změn nastavení systému a softwarů (BluePrism)

Řízení správy uživatelských účtů, systémová oprávnění:
• Přehled o oprávněních jednotlivých skupin uživatelů SAP FI a CO modulu
• Požadavky na konsultanta DXC ohledně změn rolí, přiřazení rolí uživatelům. Založení a vymazání jednotlivých uživatelů
• Administrace Citidirectu (bankovní software)

Požadavky:

• Vzdělání - VŠ technického, ekonomického směru
• Angličtina (pokročilý)
• znalost SAP systému, modlu FI úroveň 3, CO úroveň 2, orientace v oblast IT
• MS office - pokročilý
• ŘP sk. B

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 43/84, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Pivovary Staropramen, s.r.o.

Kontakt

Zuzana Bugisová