MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Obchodní zástupce HUNTER - Hradec Králové, Náchod

Náplň práce:

  • Navštěvovat zákazníky konkurenčních společností v příslušném regionu (gastro provozovny)
  • Získávat nové gastro zákazníky dle stanovených principů ve společnosti
  • Připravovat podklady pro vyjednávání
  • Aktualizovat databázi konkurenčních zákazníků (gastro provozovny)
  • Proaktivně navrhovat, zajišťovat a sledovat efektivitu podpůrných aktivit prodeje
  • Předávat obchodním zástupcům informace o podmínkách spolupráce s novými zákazníky a o závazcích plynoucích z uzavřených smluv
  • Sledovat plnění smluvních podmínek zákazníků a navrhovat strategie další spolupráce se zákazníky, kteří neplní dohodnuté podmínky
  • Sledovat a analyzovat prodejní výsledky a plnění smluvních závazků
  • Koordinovat montáže a demontáže výčepních zařízení u svěřených zákazníků
  • Kontrolovat dodržování standardů vyplývajících ze segmentace zákazníků
  • Monitorovat trh a poskytovat informace o příležitostech rozvoje regionálnímu manažerovi pro akvizice
  • Pravidelně monitorovat čerpání rozpočtu

Požadavky:

  • Min SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • Praxe na obdobé pozici nebo v oblasti akvizic min. 2 roky je podmínkou
  • Zkušenosti z gastro provozu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Bydliště a znalost regionu (Hradec Králové, Náchod, Ústí nd Orlicí)
  • Schopnost vést obchodní jednání a umění přesvědčit
  • Schopnost hledat kreativní cesty, jak prodat a orientace na výsledek
  • Odolnost vůči stresovým situacím
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Spolehlivost a loajalita ke společnosti
  • Příjemné vystupování

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v rychle se rozvíjející společnosti a oboru
  • Stabilitu velkého zaměstnavatele
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Systematické zaškolení na pozici a další vzdělávání, koučinky a možnosti zvyšování kvalifikace a pracovního postupu
  • Služební automobil i k soukromému využití
  • Pestrý systém zaměstnaneckých výhod: týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, produkty za zvýhodněné ceny, příspěvek na penzijní připojištění
  • Dobré technické zázemí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, provize z prodeje, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Pivovary Staropramen, s.r.o.

Kontakt

Barbora Tošovská