MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Vítejte na stránkách společnosti Pivovary Staropramen, druhého největšího výrobce piva v České republice a významného tuzemského exportéra. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa.

Pivo nás baví, a proto jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout široké portfolio známých pivních značek, jako jsou celostátní značky Staropramen a Braník. Důležité místo v našem portfoliu zastává i naše silná regionální značka Ostravar a originální Velvet. Našim spotřebitelům přinášíme také belgická piva Hoegaarden, Leffe a Stella Artois.

Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele.

… a to vše již od roku 1869 ...

Process Lead

Účel pracovního místa:

Process Lead spolupracuje s Line Leadem a Maintenance Leadem, se kterými sdílí odpovědnost za výkonnost za určitou oblast provozu. Pracuje v úzké spolupráci s vedením pivovaru. Rozvíjí schopnosti ve výrobních týmech, zvyšuje technické porozumění a řídí procesy pomocí získaných dat a analýzy ztrát. Je vlastníkem Centerline DMS, Changeover DMS pro linku a řídí analýzu ztrát linky prostřednictvím detailního využití Loss Tree v oblasti své odpovědnosti. Odpovídá za integritu datových systémů a hledání příležitostí ke snižování ztrát za účelem dosažení celkových výsledků linky, které podporují dosažení CBN.

Popis činností:

• Vlastník systému Centreline pro linku včetně analýzy dat, nastavování cílů a standardů, health check, školení a koučování ostatních v provoze pro zvýšení jejich schopností.
• Eliminace ztrát – analyzuje data z linek pro identifikaci a prioritizaci příležitostí pro snížení ztrát. Provádí analýzu základních příčin u nejčastějších zastaveních, centrelines a changeover. Používá pokročilé nástroje pro řešení problémů, například Unified Problem Solving, včetně 6W2H.
• Rozvíjet dovednosti – školí a koučuje ostatní, jak používat nástroje a techniky pro řešení problémů, jak vykonávat changeovers a centreline. Je vlastníkem koučování pro tyto oblasti během plánovaných zastávek.
• Řešení problémů – identifikuje pomocí Loss tree nejčastější 3 příčiny zastavení a kořenovou příčinu na DDS mítinku (Daily Direction Setting), vyhodnocuje changeovers a přiřazuje zodpovědné osoby, aby následovali akce v denním plánu a pro další směnu.
• Odpovídá za eskalaci systémových / strategických otázek / doporučení.

Specifikace pracovního místa:

• vzdělání: SŠ technického směru
• praxe: 2 roky v oboru - znalost procesů při balení nápojů (pivo je výhodou)
• anglický jazyk - pokročilý
• MS office - pokročilé dovednosti práce v MS Excel

Klíčové způsobilosti:

• základní manažerské dovednosti, komunikační a organizační dovednosti, analytické schopnosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 43/84, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Pivovary Staropramen, s.r.o.

 

Kontakt

Pivovary Staropramen, s.r.o.
Zuzana Bugisová