MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Vítejte na stránkách společnosti Pivovary Staropramen, druhého největšího výrobce piva v České republice a významného tuzemského exportéra. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa.

Pivo nás baví, a proto jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout široké portfolio známých pivních značek, jako jsou celostátní značky Staropramen a Braník. Důležité místo v našem portfoliu zastává i naše silná regionální značka Ostravar a originální Velvet. Našim spotřebitelům přinášíme také belgická piva Hoegaarden, Leffe a Stella Artois.

Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele.

… a to vše již od roku 1869 ...

Line Lead

Účel pracovního místa:

Line Lead řídí a zlepšuje výsledky potřebné k dosažení CBN a Master Planu určených pro pivovar prostřednictvím důsledného používání metod a nástrojů WCSC 2.0. Tato role může mít zaměření na více linek. Vede a koučuje přidělené výrobní oddělení (s odpovědností 24hodinovou s omezenou úrovní řízení bez podpory); využívá zkušenosti s řízením lidí, rozvíjí dovednosti svého týmu, vytváří prostor pro efektivní koučování a komunikaci, vytváří a udržuje plány a standardy týkající se bezpečnosti práce a kvality.

Popis činností:

• Rozvíjí a vede realizaci 90denního plánu linek se zaměřením na ztráty a rozvíjí dovednosti. Je kontaktní osobou a šampionem aktivit pro řešení dlouhodobých problémů. Vytváří systém pro předání vlastnictví těchto aktivit do týmu.
• Koučování na pracovišti: provádění DMS, eliminaci ztrát a rozvoj technických dovedností. Koučuje a vede mentoring členů týmu pro dosažení KPI za oddělení správnou cestou vycházející z WCSC 2.0. Identifikuje potřeby talentů a vytváří plány na odstranění mezer.
• Vede mítinky DDS (Daily Direction Setting) a poskytuje koučování směnovým supervizorům a členům týmu na schůzce shift DDS. Je vlastníkem spouštěčů za oblast bezpečnosti práce a kvality, CIL DMS & Defect Handling DMS.
• Rozvíjí, monitoruje a zavádí systémy a procesy s cílem optimalizovat efektivitu, kvalitu a dodání výsledků prostřednictvím snižování ztrát ve všech formách. Řídí program VOP svého oddělení, představuje a rozvíjí systém pro dodání budoucích plánů VOP.
• Je vlastníkem plánovaného zastavení.

Požadavky:

• vzdělání: VŠ technického směru nebo SŠ s praxí
• práce ve výrobní firmě na obdobné pozici: 3-5 let
• znalost anglického jazyka slovem i písmem na výborné úrovni
• MS Office - uživatelská znalost
• znalost procesů při balení nápojů (pivo - výhodou)

Klíčové způsobilosti:

• základní manažerské dovednosti, zkušenost s vedením lidí, komunikační a organizační dovednosti, analytické schopnosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 43/84, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Pivovary Staropramen, s.r.o.

 

Kontakt

Pivovary Staropramen, s.r.o.
Zuzana Bugisová