MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Vítejte na stránkách společnosti Pivovary Staropramen, druhého největšího výrobce piva v České republice a významného tuzemského exportéra. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa.

Pivo nás baví, a proto jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout široké portfolio známých pivních značek, jako jsou celostátní značky Staropramen a Braník. Důležité místo v našem portfoliu zastává i naše silná regionální značka Ostravar a originální Velvet. Našim spotřebitelům přinášíme také belgická piva Hoegaarden, Leffe a Stella Artois.

Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele.

… a to vše již od roku 1869 ...

Maintenance Lead

Účel pracovního místa:

Maintenance Lead je vlastníkem systému preventivní údržby za určitou oblast provozu. Je celkově zodpovědný, na 24 hodin, za eliminaci ztrát související s údržbou a poruchami za nejnižší provozní náklady. Maitenance Lead je zodpovědný za rozvoj dovedností ve výrobních týmech a u vlastníků jednotlivých zařízení za účelem dosažení celkových výsledků linky, které podporují dosažení CNB. Spolupracuje s Line Leadem a Process Leadem, se kterými Maintenance Lead sdílí odpovědnost za výkonnost za určitou oblast provozu včetně kvality a bezpečnosti práce. Úzce spolupracuje se všemi členy týmu. Maintetnace Lead je prostředník mezi výrobním týmem a údržbou.

Popis činností:

• Aktivně se účastní DDS mítinků a provádí aktivity dle denního plánu včetně vykazování výsledků za předchozích 24 hodin: PM, počet poruch, informace z dokončených akcí z PM karet.
• Podporuje rozvoj a vede část DDS, 90denního plánu ztrát a ročního plánu údržby.
• Vlastní systém údržby, plánování a systém plánování (MPS). Řídí plánování údržbářských prací, řídí vykonání naplánované údržby podle ročního plánu údržby a dříve určených prací získaných během měsíčního mítinku, zajišťuje revize a aktualizaci technické dokumentace údržby, pokud je to nutné.
• Vlastní systém na odstraňování poruch DMS a řídí zásadní výstupy v plánovaných a neplánovaných zastaveních, odpovídá za dosažení výsledků KPI.
• Plní funkci kouče a je zdrojem zkušeností pro výrobní tým. Aktivně se účastní mítinků DDS-DMS a provádí plánovanou údržbu. Maintetnace Lead je prostředník mezi výrobním týmem a týmem pro plánování údržby.

Požadavky:

• vzdělání: SŠ technického směru
• praxe: 2-3 roky ve výrobní firmě (údržba strojů)
• anglický jazyk: pokročilý
• MS Office: pokročilý
• zkušenost s vedením lidí

Klíčové způsobilosti

• základní manažerské dovednosti, komunikační a organizační dovednosti, zkušenosti v oblasti mechanické údržby, plánování údržby a řešení problémů

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 43/84, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Pivovary Staropramen, s.r.o.

 

Kontakt

Pivovary Staropramen, s.r.o.
Zuzana Bugisová