MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Vítejte na stránkách společnosti Pivovary Staropramen, druhého největšího výrobce piva v České republice a významného tuzemského exportéra. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa.

Pivo nás baví, a proto jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout široké portfolio známých pivních značek, jako jsou celostátní značky Staropramen a Braník. Důležité místo v našem portfoliu zastává i naše silná regionální značka Ostravar a originální Velvet. Našim spotřebitelům přinášíme také belgická piva Hoegaarden, Leffe a Stella Artois.

Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele.

… a to vše již od roku 1869 ...

SAP Key User SD

Odpovědnost za rozvoj a správu systému SAP CZP modul SD. Rozvoj a správa EDI a ostatních obchodních aplikací. Podpora RtM, a záloha za klíčového uživatele RtM. Tvorba a revize obchodních procesů.

Náplň pozice:

  • Identifikace požadavků na rozvoj systémů a obchodních procesů, návrh řešení, vč. technické specifikace
  • Odpovědnost za správnost dat, vývoj systému kontroly dat.
  • Samostatná identifikace kritických oblastí a procesů v SAP SD. Odpovědnost za rozvoj systému kontroly a optimalizace těchto procesů
  • Komunikace s koncovými uživately SAP SD, jejich podpora a školení
  • Samostatná komunikace s externími dodavateli
  • Příprava change requestů při zavádění nové funkcionality SAP SD testování, change management, testování
  • Správa a rozvoj systémů EDI (ČR a SK), B2B apod., včetně komunikace se zákazníky
  • Podpora obchodu při správě a rozvoji ostatních aplikací (PION, Promotool)
  • Spolupráce při správě a rozvoji datové architektury
  • Účast na lokálních a globálních projektech Molson Coors
  • Vedeních menších projektů, vč. přípravy projektové dokumentace

K úspěchu na pozici je určitě potřeba:

  • Pokročilá znalost a praktická zkušenost s implementací modulu SAP SD nebo SAP FI CO
  • Alespoň okrajová zkušenost s robotizací
  • Znalost metodologie implementace, administrace, spravování systému SAP
  • ŘP sk.B

Vaše klíčové způsobilosti by měli bejt:

  • Výborné analytické schopnosti a technické znalosti
  • Přístup orientovaný na zákazníka
  • Samostatnost, spolehlivost, smysl pro zodpovědnost
  • Odolnost vůči stresovým situacím

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Smíchov

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays, bonusy/prémie, kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Pivovary Staropramen, s.r.o.

Kontakt

Zuzana Bugisová