MOLSON Coors
Staropramen
Braník
Ostravar
Stella Artois
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Carling
Corona
Hoegaarden
Leffe
Velvet

Vítejte na stránkách společnosti Pivovary Staropramen, druhého největšího výrobce piva v České republice a významného tuzemského exportéra. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa.

Pivo nás baví, a proto jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout široké portfolio známých pivních značek, jako jsou celostátní značky Staropramen a Braník. Důležité místo v našem portfoliu zastává i naše silná regionální značka Ostravar a originální Velvet. Našim spotřebitelům přinášíme také belgická piva Hoegaarden, Leffe a Stella Artois.

Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele.

… a to vše již od roku 1869 ...

KEY ACCOUNT MANAGER

Jaká bude vaše náplň práce?

  • plánování, příprava a realizace obchodní strategie a obchodních plánů pro svěřené zákazníky z řad obchodních řetězců
  • vedení klíčových obchodních jednání, vyjednávání o podmínkách spolupráce
  • zodpovědnost za rozvoj obchodních vztahů se zákazníky
  • aktivní komunikace s odpovědnými osobami na straně zákazníků
  • systematická analýza obchodních dat, plánování a řízení objemu prodeje
  • monitoring trhu, vyhodnocování spolupráce se zákazníky
  • zvyšování podílu prodeje produktů společnosti
  • spolupráce s odděleními napříč společností

Co od vás očekáváme?

  • praxe v oblasti rychloobrátkového zboží - podmínkou
  • předchozí zkušenosti v oblasti key account managementu podmínkou
  • velmi dobrá znalost prostředí a problematiky obchodních řetězců
  • výborné schopnosti v oblasti vyjednávání, pozitivní vztah k obchodu a obchodování
  • pokročilá znalost práce na PC (především Excel, PowerPoint)
  • ambicióznost a silná orientace na výsledky
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • dobré analytické schopnosti
  • ochota zdolávat výzvy
  • odolnost vůči stresovým situacím, samostatnost
  • samostatnost a schopnost rozhodnout se
  • nepřicházet jen s popisem problému, ale i s návrhem řešení.
  • schopnost prioritizace
  • orientace na dosažení výsledku
  • řidičský průkaz sk. B

Co vám můžeme nabídnout?

  • perspektivní pozici s možností dalšího osobního rozvoje
  • stabilitu velkého a renomovaného zaměstnavatele
  • pestrý systém zaměstnaneckých výhod (např. 5 týdnů dovolené, stravenky, firemní produkty za výhodné ceny, penzijní připojištění aj.)
  • práci v mladém kolektivu a dynamickém prostředí

Tímto v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění, uděluji výslovný souhlas se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím výše uvedeného formuláře na www.jobs.cz a v přiloženém životopisu. Tyto údaje poskytuji na dobu neurčitou správci - společnosti Pivovary Staropramen a.s., Nádražní 43/84, Praha 5, IČ 45273693, a to ke zpracovávání pro účely personalistiky, realizace výběrových řízení na volné pozice a zasílání nabídek zaměstnáni. Beru na vědomí, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, poskytnuté osobní údaje nebudou předávány třetím osobám a že tento souhlas lze kdykoli odvolat. Dále beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a pokud se budu domnívat, že správce provádí zpracování mých osobních údajů v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat o vysvětlení nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Nevyhoví-li správce této žádosti, mám právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz).

Potvrzuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé a přesné.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Pivovary Staropramen, s.r.o.

Kontakt

Daniela Vernerová