Brand specialist

Vaření piva má v Pardubicích dlouholetou tradici. Vilém z Pernštejna se na počátku 16. století začal intenzivně zabývat pivovarnictvím. Na historické tradice Pardubic navazují i názvy jednotlivých druhů našich piv, které se v Pardubickém pivovaru vaří už od roku 1871. Chcete-li být součástí psaní další důležité éry téměř 150letého pivovaru, přidejte se do našeho týmu a vychutnejte si historii z první ruky.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • budete se podílet na vytváření marketingových plánů
  • komunikovat se spotřebiteli skrz digitální media, spravovat fb profil a webové stránky
  • exekvovat a vyhodnocovat marketingové aktivity a navrhovat doporučení
  • spolupracovat s jednotlivými odděleními v rámci pivovaru a externími agenturami
  • komunikovat se zákazníky a partnery, koordinovat objednávky
  • komunikovat s exportními partnery a zákazníky
  • spolupracovat/koordinovat akce a partnerství

V této pozici budete úspěšný/á, když...

  • máte předchozí zkušenost v oblasti PR a interní komunikace, marketingu a projektového managementu
  • máte silné analytické, komunikační a organizační dovednosti
  • zvládáte dotahovat úkoly a máte tah na branku
  • máte výbornou orientaci na zákazníka/spotřebitele

Co od Vás dále požadujeme:

  • VŠ vzdělání (ideálně v oblasti marketingu) nebo SŠ s maturitou
  • velmi dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel a MS Powerpoint
  • plynulá znalost anglického a českého jazyka
  • řidičský průkaz sk. B

Co u nás můžete navíc získat?

  • zaměstnání v tradičním českém pivovaru
  • odpovídající finanční ohodnocení (měsíční pevná + pohyblivá kvartální složka)
  • příspěvek na stravování, rekreaci, tábory
  • penzijní připojištění
  • zaměstnanecké nákupy produktů
  • firemní mobil a notebook

Kontakt

Pardubický pivovar a.s.
Jana Vančurová Bc.
Palackého Třída 250
530 33  Pardubice
Česká Republika

Informace o pozici

Místo pracoviště

Palackého třída 250, 530 02  Pardubice-Zelené Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

25000-33000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Nenašli jste vysněnou pozici

nebo se chcete informovat o možnosti praxe u nás?
Pošlete nám svůj životopis a třeba ji najdeme společně.

Poslat CV

Naše značky

Logo piva Staropramen
Logo piva Bráník
Logo piva Ostravar
Logo piva Pernštein
Logo piva Granát
Logo piva Extrachmelená
Logo piva Nefiltr
Logo piva Velvet
Logo piva Cool
Logo piva Mustang
Logo piva Černá barbora
Logo piva Porter
Logo piva Taxis
Logo piva Hoegaarden
Logo piva Stella artois